SV Golf – minigolfová hřiště, hole, míče, příslušenství

Menu E-shop

Miniaturgolf

Standardní nabídka obsahuje 28 drah, z nichž je možné vybrat libovolných 18 drah pro kompletní hřiště. Dráhy jsou vyrobeny ze žárově pozinkovaných ocelových profilů, bezazbestových desek typu ETERBOARD HD tl. 15 mm (bez dřevěných podílů) a laminátových a kovových překážek. Laminátové překážky jsou probarvené a kovové překážky jsou pozinkované s akrylátovým nátěrem v základních barevných odstínech červená (RAL 3020), modrá (RAL 5010) a zelená (RAL 6018). Při stavbě hřišť je také oblíbená možnost kombinace různých barev, jak můžete vidět ve fotogalerii. Délka jednotlivých drah je 6,25 m, šířka 0,9 m a průměr cílového kruhu činí 1,4 m, celková délka hřiště je 113 m.

Pro instalaci tohoto typu hřiště doporučujeme plochu cca 800 m2. Dráhy se pokládají na zpevněnou plochu, která tvoří zároveň chodník kolem drah. Jedná se o nejoptimálnější zhotovení podloží, které minimalizuje případné budoucí opravy.

Hřiště vyrábíme dle normy WMF (Světová minigolfová federace) a ČMGS (Český minigolfový svaz) a dodáváme k nim zdarma příslušný certifikát WMF. Každý rok se hrají pravidelně na našich hřištích mimo tuzemských soutěží i významné mezinárodní soutěže jako např. Mistrovství světa, Mistrovství Evropy, Europa Cup a další zajímavé podniky.

Dráhy WMF     PŮDORYSY DRAH