SV Golf – minigolfová hřiště, hole, míče, příslušenství

Menu E-shop

Podporujeme

V rámci společenské odpovědnosti si uvědomujeme svůj závazek a úzce spolupracujeme s olomouckým klubem MGC Olomouc, který se pravidelně prezentuje skvělými výsledky na české i mezinárodní scéně. Je nám ctí, že můžeme podporovat růst mládeže na cestě ke zdravému životnímu stylu a fair play principům, které jistě uplatní i v dalším životě.

Každoročně obracíme zraky k našim nejmladším nadějím českého minigolfu, které nás odměňují skvělými výsledky a upřímnou sounáležitostí. A tak jim společně přejme co nejlepší progres a maximální využití potenciálu, který v nich, jakožto mladých talentech, bezpochyby dříme.

Za zmínku stojí i to, že řada členů olomouckého týmu tvoří zdravý základ české minigolfové reprezentace a díky nim sklízí naše zem uznání a respekt od předních světových formací.

Pokud chcete zahlédnout trénovat naše borce, zkuste navštívit některé z olomouckých hřišť. V případě špatného počasí Indoor minigolf v nákupním centru Olomouc City, jinak na venkovním hřišti v areálu olomoucké Lokomotivy.

Pokud Vás minigolf zaujal natolik, že byste jej rádi prozkoumali blíže, omrkněte stránky MGC Olomouc a třeba si domluvíte pozvánku na trénink.

 

Rádi byste podpořili olomoucký minigolf?

Žádný problém! Pomocí jedinečného projektu givt.cz můžete přispět k rozvoji minigolfového sportu i Vy! Pokud máte v oblibě online nakupování, vzpomeňte při něm i nás! A jak to funguje?

Vaše nákupy = naše radost

Projekt givt.cz sdružuje partnerské eshopy, které se zavázaly k odevzdání procentuální části z každého nákupu na dobročinný účel dle osobní preference jednotlivého zákazníka. Přispěvatele to nestojí ani korunu navíc a ve výběru možností jsou renomované eshopy! Takže se nemusíte vzdát svých oblíbených obchodníků a jejich kvalitních služeb. V praxi to funguje takhle:

  1. Navštivte stránky www.givt.cz.
  2. Vyberte obchod, ve kterém si přejete nakupovat.
  3. Vyberte organizaci, kterou chcete podpořit – ideálně MGC Olomouc.
  4. Klikněte na tlačítko „zahájit nákup“.
  5. Ve svém oblíbeném eshopu můžete směle nakupovat s dobrým pocitem, že podpoříte dobrou věc.

Pokročilejší z Vás si mohou nainstalovat doplněk k prohlížeči, který je automaticky upozorní na výskyt v projektu givt.cz a můžete tak přeskočit krok 1-4. Veškeré příspěvky se využijí na provozní a sportovní činnost klubu MGC Olomouc.

Děkujeme za jakýkoliv příspěvek a přízeň!