SV Golf – minigolfová hřiště, hole, míče, příslušenství

Menu E-shop

Oprava a údržba

Perfektní čistota je součást standardní údržby, která podpoří dlouhou životnost již tak kvalitních materiálů. Ale co dělat, když už běžný úklid nestačí? Přestože se snažíte jak nejlépe dovedete, cítíte, že už máte náběh na níže uvedený krizový stav…

 

  • Vypadá to, že nejlepší léta už má Vaše hřiště za sebou?
  • Míčky se nekutálí tak perfektně jako kdysi, a skórovat je téměř nemožné?
  • Není poznat, která dráha je která a někde dokonce chybí překážky?
  • Hráči zklamaně odchází a už se nikdy nevrátí?

 

Pak neváhejte a obraťte se na nás! Předchozí body totiž naznačují, že je ten pravý čas na opravu, aby Vaše hřiště mohlo zdárně sloužit další dlouhé roky ke spokojenosti všech! Společně obnovíme zašlou slávu a lesk všech drah, abyste se opět mohli radovat ze hry a užívat si sportovních úspěchů.

 

Co budeme potřebovat, abychom Vám mohli pomoci?

Předtím než nás kontaktujete, vyfoťte si problémové dráhy nebo klidně celé hřiště. Ukořištěné fotografie nám pošlete společně s informací, jak byste si případný zásah představovali a co je požadovaný výsledek. My se Vám pokusíme vyhovět, případně vymyslíme vhodnější variantu a obratem zašleme návrhy na řešení plus cenové kalkulace. Po společné domluvě vybereme optimální plán a datum uskutečnění realizace. Pak už se můžete jen těšit na naše zkušené montážníky, kteří vyladí Váš nový minigolf do posledního šroubku.

 

 

Samozřejmostí je i pestrá nabídka náhradních dílů, které umožňují částečnou rekonstrukci v případě, kdy ostatní součásti drah jsou ještě v pořádku. V našem sortimentu můžete najít různé typy laminátových a kovových překážek, desek a dalších nezbytných doplňků pro řádnou funkčnost drah. Konkrétní představu získáte ve fotogalerii níže. Pokud byste měli o některý náhradní díl zájem, obraťte se na nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo emailem. Obratem Vám zašleme cenovou kalkulaci a dodací podmínky.