SV Golf – minigolfová hřiště, hole, míče, příslušenství

Menu E-shop

O nás

Skupinu SV GOLF založili v roce 1991 aktivní hráči dráhového golfu s cílem propagace tohoto malého sportovního odvětví a jeho přiblížení široké veřejnosti. V 90-tých letech se dodávkami minigolfových hřišť zabývalo Sdružení SV GOLF a výroba minigolfových míčků po značkou SV GOLF běžela samostatně. V roce 2004 se transformovalo Sdružení SV GOLF na SV GOLF s.r.o. a od roku 2011 se nabídka minigolfových hřišť rozšířila o výrobu minigolfových míčů. V současné době se společnost SV GOLF s.r.o. specializuje na výrobu pěti typů hřišť dráhového golfu – MINIATURGOLF, HOBBYGOLF, GREENGOLF, MINIGREENGOLF a BETON  a výrobu minigolfových míčů pro veřejnost i pro závodní použití.

Výroba v České republice nejrozšířenějšího typu hřiště MINIATURGOLF prošla od roku 1991 značným kvalitativním vývojem. Na základě ekologických požadavků byl nahrazen eternit bezasbestovým cementovým materiálem a kovové části byly nabídnuty i v pozinkované úpravě.  Již v roce 1992 směřovala dodávka MINIATURGOLFU do místa konání Mistrovství Evropy – Švýcarska, což způsobilo postupné zařazení Sdružení SV GOLF mezi významné evropské výrobce hřišť dráhového golfu. Následovaly dodávky hřiště i náhradních dílů nejen na tuzemský trh, ale i do zahraničí (SRN, Švýcarsko, Francie, Holandsko, Švédsko, Norsko, Venezuela a Slovensko).

Koncem 90-tých let přichází Sdružení SV GOLF na trh s novinkou, zmenšeným minigolfovým hřištěm pod názvem HOBBYGOLF a HOBBYGREEN, které brzy získává zákazníky v řadě obcích, penzionech a menších rekreačních zařízeních. Tento typ minigolfového hřiště se staví všude tam, kde je potřeba uspořit místo a finance, při zachování atraktivnosti hry samotné.

Počátkem tohoto století přichází Sdružení SV GOLF na trh s minigolfovým hřištěm GREENGOLF (závodní provedení) a MINIGREENGOLF (rekreační provedení) a ve spolupráci se zahraničním dodavatelem také s minigolfovým hřištěm – typ BETON.

Společnost SV GOLF s.r.o. zajišťuje také poradenství v oblasti závodního a rekreačního minigolfu, poradenství v oblasti oprav a renovací minigolfových hřišť a výrobu minigolfových míčů dle požadavků nejlepších minigolfových hráčů u nás, i v Evropě. V nabídce e-shopu si můžete prohlédnout i další doplňkové zboží související s minigolfovou hrou.

Společnost SV GOLF s.r.o. je jako jediná společnost v ČR zlatým sponzorem World Minigolfsport Federation a stejně tak jediným držitelem Licence ČMGS pro stavbu sportovních minigolfových hřišť, kterou vydává Český minigolfový svaz z.s.

Informační leták